nau Kūrybinės dirbtuvės

Kūrybinės dirbtuvės – tai viena iš projekto „Nuspalvink gyvenimą ryškiomis spalvomis“ veiklų.  Rankdarbiai nuo seno buvo būdas bendrauti, atsipalaiduoti, įgalinti ir įkvėpti įvairių sugebėjimų žmonių. Tai saugi, neįpareigojanti, pozityvi ir turininga veikla senjorams. Šių užsiėmimų metu senjorai turi galimybę susipažinti su naujomis rankdarbių technikomis, socializuotis, aktyviai ir turiningai praleisti laiką, stiprinti pasitikėjimą savimi, lavinti savo kūrybiškumo, bendravimo, kritinio mąstymo įgūdžius ir likti aktyvia visuomenės dalimi.

            Kūrybiniams užsiėmimams iš projekto lėšų buvo įgytos įvairios priemonės skirtingoms  technikoms įvaldyti. Senjorai jau mokėsi gaminti gėlytes-papuošalus iš filco. O liepos 13 d. kūrybinių dirbtuvių metu pradėta lėlių gamyba. Po dviejų kruopštaus darbo valandų kiekviena projekto dalyvė jau laikė savo rankose mažą lėlytę.

            Projekto Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0362 „Nuspalvink gyvenimą ryškiomis spalvomis“ veiklos finansuojamos iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų. 

Nuotraukose – lėlių gamybos pamoka ir pirmos lėlės-raganaitės.