nau Pakruojo dvare

Išvyka į Pakruojo dvarą – tai daug metų puoselėjama Dienos centro „Verdenė“ senjorų svajonė, kurią galėjome įgyvendinti projektinės veiklos dėka.

         Dvaro rūmus supa parkas, kuriam daugiau nei 150 metų, vaikštant jo alėjomis klausėmės V. Šekspyro poezijos ir dvaro kamerinio ansamblio muzikos. Apsilankėme ir dviaukščiuose dvaro rūmuose, pasivaikščiojome jo salėmis. Didesnį įspūdį paliko erdvi ovali salė su kolonomis ir prabangus rūmų restoranas. 

         Mėgstantys ekstremalius pojūčius nusileido į gana šiurpų bausmių muziejų. Buvo nejauku šaltame, tamsiame ir drėgname rūsyje klausytis gido pasakojimo ir matyti kankinimo įrankius, bet juk ir tai – tam tikra istorijos dalis.

         Pakruojo dvare praleidome kelias valandas. Teko daug vaikščioti, o tai nėra lengva senjorams ar judėjimo negalią turintiems asmenims. Tačiau nuovargis beveik nesijautė, kadangi dvaro teritorijoje daug suolų ir suoliukų, sėdint medžių pavėsyje galima grožėtis gėlynais, skulptūromis ir atsiveriančiu Kruojos upės vaizdu.

         Projektas Nr. 08.6.1-ESFA-T-927-01-0362 „Nuspalvink gyvenimą ryškiomis spalvomis“  finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.